22 Didieji taro kortų arkanai: 0 Kvailys

Ar kada nors teko girdėti posakį: „Neturėk, reikalu su kvailiu, nes jis tave nuskandins“? Ar teko kada nors atsidurti „kvailio vietoje“? Ar teko pačiam ką nors pavadinti „kvailiu“? Mūsų visuomenėje „kvailys“ – žodis apibūdinantis nesėkmę, dažnai naudojamas išlieti pyktį arba nuoskaudą. Tačiau buriant taro kortomis „kvailio“ korta yra naudojama, kaip laisvės, spontaniškumo ir naujos pradžios archetipas.

„Kvailio“ kelionė Didžiajame Taro kortų Arkane

Taro kortų Didžiųjų arkanų sekoje „Kvailio“ kortai yra priskirtas skaičius 0.

„Kvailio“ kortą dažnai keičia savo pozicijas Didžiojo Arkano sekoje – kartais „Kvailys“ būna pirmas, kartais paskutinis. Dažnai didisis taro kortų arkanas yra interpretuojamas kaip kvailio gyvenimo istorija. Kvailio reikšmė atsispindi visose gyvenimo pozicijose, todėl jam nereikalinga konkreti vieta skaičių sekoje. Dažnai taro kortų didžiajame arkane „kvailio“ kortai priskiriamas skaičius 0 – reiškiantis, kad korta turi neribotą potencialą.

Tradicinių „Kvailio“ taro kortos simbolių interpretacija

Tradiciškai „kvailio“ korta taro kortų išdėstyme simbolizuoja palaimingą (vaikišką) neatsargumą / nerūprestingumą, leidžiantį gyventi laisvai.

Gerąja prasme korta skatina leistis į naują nuotykį, kuris atneš kitokį požiūrį į gyvenimą. „Kvailys“ skatina be baimės žengti į neatrastas teritorijas ir išmėginti naujus dalykus.

Apversta kortos pozicija gali simbolizuoti, kad žmogus nesėkmingai stengiasi valdyti visas gyvenimo sritys. Taip pat gali perspėti apie pernelyg didelį neatsargumą bei neapgalvotą riziką.

Taro kortos - didysis arkanas - kvailys

„Kvailio“ taro kortoje vaizduojamas jaunas žmogus susiruošęs į kelionę ir pasirengęs naujam nuotykiui. Kvailys drąsiai žvelgia į platų horizontą, jam nerūpi galimi sunkumai tykantis už nugaros, kuriuos simbolizuoja kalnai. Kvailys žino, kad prireikus jam visada pagelbės artimi draugai – balto šuns simbolis. Į nuotykį kvailys pasiima nedidelį ryšulėlį, kuris primena sėklas, kurias kvailys sės kelionės metu. Balta rožė – tyrumo ir nekaltumo simbolis, atspindi kvailio asmenybę, o spygliai ant rožės stiebo praneša, kad tas, kas sužeis kvailį ir pats nukentės.

Kvailio kortos interpretavimas, kai kalbama apie žmogų

Paprastai kvailio korta simbolizuoja žmogų, kuris nesijaudina dėl, vartotojiškoje visuomenėje įprastų, ambicijų. Tai žmogus, kuris nesiekia didelių laimėjimų, nekelia grandiozinių planų – kvailys džiaugiasi pasauliu tokiu, koks jis yra. Ši kortą gali sukelti susierzinimas, bet jeigu Jūsų kortų išdėstyme iškrito „Kvailys“ pasimokykite iš jo gyvenimo džiaugsmo. Gyvenime yra mažai dalykų, kurie yra tokie rimti, kaip Jums šiuo momentu atrodo. Kvailys tarsi primena, kad gyvename tik kartą` ir gyvenimu reikia džiaugtis. Kvailys moka jaustis laimingu, o Jus?

Kvailio kortos interpretavimas, kai kalbama apie situaciją

Jeigu kvailys iškrito aiškinant situaciją, kurioje yra žmogus – būkite tikri, kad įvykiai klostysis ne taip kaip buvo numatyta. Situacija gali apsiversti 180 laipsnių ir Jus nieko negalėsite padaryti. Įvykiai nepavaldus Jūsų norams, tad kortą moko Jus pasijuokti iš susiklosčiusios situacijos. Galimybės išslys iš rankų, pasiklysite kelyje, kuris atrodė lengvas, tačiau pagrindo nerimauti nėra – natūrali įvykių tėkmė susiklosčiusioje situacijoje Jums nepakenks.

Kvailio kortos įtaka skirtingiems gyvenimo aspektams

Šeima. Iš šeimos nariu galima jausti spaudimą susirasti (naują) darbą. Galimas netikėtas draugo apsilankymas arba patys nuspręsite aplankyti draugus.

Santykiai. Galite atsidurti kvailio vietoje, nes kažkas Jumis pasinaudos arba apgaus. Galimas noras pradėti naujus santykius. Jausis emocijų sumaištis, dėl galimos naujų santykių pradžios. Šioje pozicijoje korta skatina pažvelgti į santykius racionaliai, jeigu santykiai skatina augimą siūloma juos išlaikyti, jeigu ne – keliaukite į naują nuotykių etapą.

Pinigai. Greitai priimsite sprendimą susijusi su karjera ir finansais. Palanki pozicija, skatinanti darbo su publiką galimybę, taip pat galima pasirinkti mokymų vedimą. Bet kokia profesija, susijusi su žmonėmis ir iššūkiais suteiks gyvenimui džiaugsmo. Jeigu norima keisti darbą arba išvykti atostogauti – tinkamas metas tam ryžtis.

Sveikata. Gali pasireikšti gyvybingumo stoka. Labiau linksite prie alternatyvių gydymo priemonių arba metodų. Dažniau klajosite po fantazijų pasaulį.

Kelionės. Trumpam atsiribosite nuo kelionių, daugiau laiko skirsite susitelkimui į save. Galimos piligriminės kelionės, skatinančios geriau pažinti save.

Namai. Iškritusi „kvailio“ taro korta rodo galima apsisprendimą keisti gyvenamąją vietą.

Didžiojo arkano taro korta „Kvailys“ nesiekia valdyti. Kvailys džiaugiasi būdamas situacijos dalimi, nesiekia naudos bei džiaugiasi darydamas kažką, ko kiti nedrįsta. Kvailys nebijo iššūkių, jis nustato tikslus ir pasiekia rezultatus ten, kur kiti bijotų žengti žingsnį. Spontaniškumas, improvizacija ir naujų horizontų siekis – geriausiai apibūdina kvailį. Ar vis dar manote, kad „kvailys“ turi neigiamą reikšmė?

Niekada neturėjau galimybės pasidalinti savo emocijomis su aplinkiniais, augau šeimoje, kurioje atviras emocijų demonstravimas buvo nepriimtinas. 2008 metais norėdamas atrasti užslėptas emocijas, susidomėjau psichologija. Froidas, Jungas, Adleris ir Fromas psichologijos pradininkai, kurie įkvėpė mane perskaityti esminius jų darbus, atverti akis į alternatyvius požiūrius į gyvenimą ir žmogaus asmenybės formavimą. Kviečiu prisijungti ir kartu ieškoti atsakymų į visiems žmonėms aktualius klausimus.

0 comments on “22 Didieji taro kortų arkanai: 0 Kvailys
1 Pingai/Grįžimo nuorodos kam: "22 Didieji taro kortų arkanai: 0 Kvailys"